DoGRYwka – tanie doładowanie PSN, świąteczny cosplay z Wiedźmina, gra za darmo czeka na GOG-u

doładowanie PSN na 100 PLN, świąteczny cosplay (Triss) z Wiedźmin 3: Dziki Gon, logo GOG Galaxy
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

W PS Store trwają świetne promocje z okazji zbliżającego się końca roku. Aby obłowić się w gry, polecamy skorzystać ze specjalnego kodu rabatowego, który pozwoli Wam wiele taniej zakupić doładowanie PSN na 100 PLN.

Logujcie się do GOG Galaxy, bowiem czeka tam na Was świetny remaster wieloletniej już gry Samorost 1. To odświeżony point & click, w którym zwiedzicie porośniętą roślinnością obcą planetę. Lepiej nie zwlekać z przypisaniem do konta, ponieważ każdemu może się zdarzyć zapomnieć.

Odnaleźliśmy kolejny świąteczny cosplay z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Tym razem zupełnie inne modelki wcieliły się w Triss, Ciri i Yennefer, choć ponownie za aparatem stanęła utalentowana fotografka MilliganVick. Zdjęcia znajdziecie w jednym z naszych dzisiejszych newsów. Wszystkie dzisiejsze teksty dotyczące gamingu znajdziecie poniżej.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie