Doładowanie PSN na 100 PLN za zaledwie 82 zł z groszami. Kod rabatowy czeka

doładowanie PSN 100 PLN - PG
PS4 PS5

Zbliża się Boże Narodzenie, czyli ten świetny okres w roku pełen największych promocji na gry wideo. Oczywiście PS Store to nie ominie, dlatego tym bardziej warto pokusić się o tanie doładowanie konta PSN.

Sklep Eneba przygotował specjalny kod rabatowy, który pozwoli Wam nabyć doładowanie PSN na kwotę 100 PLN za około 82,94 zł. W związku z tym jesteście w stanie zaoszczędzić nawet ponad 17 zł, które zawsze można wydać na coś innego.

Kod rabatowy jest ważny jedynie do 20 grudnia, do godziny 11:00 czasu polskiego.

Uwaga, poniższy kod działa jedynie po przejściu do sklepu Eneba przy pomocy poniższego linku i jest przeznaczony wyłącznie dla Czytelników PlanetaGracza.pl. Jeśli z jakiegoś powodu nie zadziała, spróbujcie uruchomić stronę w trybie incognito oraz usunąć pliki ciasteczek.

Przykładową instrukcję skorzystania z kodu rabatowego znajdziecie w tym miejscu.

Obecnie w PS Store trwa kilka promocji, z których warto skorzystać, szczególnie przy pomocy wymienionej oferty. Przeceniono m.in. Assassin’s Creed Valhalla, Marvel’s Spider-Man i wiele, wiele więcej. Zachęcam zajrzeć do katalogu cyfrowego sklepu, aby znaleźć najodpowiedniejsze dla siebie gry.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie