Naughty Dog zgarnia kolejny cenny nabytek do zespołu

Uncharted - Naughty Dog - Nathan Drake opatrywany przez koleżankę
PS4 PS5

Naughty Dog, studio odpowiedzialne za takie hity jak seria Uncharted czy The Last of Us, przyjęło do siebie nową scenarzystkę. W jej CV można znaleźć między innymi pracę przy grze o eksploracji odległej planety.

A mowa dokładnie o Zaire Lanier, która niedawno pochwaliła się nową pracą na Twitterze. Artystka jest niezwykle podekscytowana rozpoczęciem kolejnego punktu w swojej karierze zawodowej. Co ciekawe, wygląda na to, że scenarzystka jedno ze swoich marzeń.

To było moje marzenie od prawie dekady. Dostałam PS3 z Craigslist od kolesia na parkingu i kupiłam Dragon Age/The Last of Us w GameStop. Te dwie gry zmieniły trajektorię mojego życia. Z radością mogę ogłosić, że oficjalnie jestem scenarzystką w Naughty Dog.

– pisze Zaire Lanier na Twitterze

Na ten moment ciężko określić, przy czym może pracować Naughty Dog we współpracy ze swoim nowym kamratem. Być może mowa o trybie frakcji do The Last of Us 2, o którym wiadomo, że jest obecnie w trakcie tworzenia.

Warto jednak przypomnieć, że niedawno Neil Druckman, prezes wymienionego studia, sam w dość sekretny sposób ogłosił, że jego zespół pracuje nad nową produkcją. W związku z tym jest też szansa, że Lanier wspomaga część deweloperów pracujących właśnie nad tym projektem.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie