Nowy anti-cheat do Call of Duty: Warzone już jest. Co jeszcze wprowadza patch?

Call of Duty Warzone - Festive Fervor 2021 - elf z nożem wisi na barierce
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Do wszystkich graczy Call of Duty: Warzone! Długo wyczekiwany patch z zupełnie nowym anti-cheatem nareszcie jest i możecie już go pobierać na swoje dyski. Poza nim znalazło się w plikach aktualizacji coś jeszcze.

Twórcy jednego z najpopularniejszych battle royale’i niedawno zapowiedzieli, że Vanguard oraz Warzone zostanie usprawnione o nowy system zabezpieczeń o nazwie Ricochet. W najnowszej odsłonie Call of Duty zaimplementowano go praktycznie od początku istnienia produkcji, jednakże Strefy Wojny musieli się czekać aż do dziś.

Drugą z nowości jest wprowadzenie plików potrzebnych do działania Festive Fervor 2021, czyli specjalnego eventu świątecznego. W ramach wykonywania zadań możecie zgarnąć nawet karnet bojowy, za który zwykle należy zapłacić 9,99 Euro (ok. 46 zł). Wydarzenie wystartuje 17 grudnia, dlatego jeszcze przez najbliższe 2 dni nie uświadczycie tych nowości w grze.

Mimo to, warto już teraz powrócić do Call of Duty: Warzone, jeśli zrobiliście sobie od tej produkcji dłuższą przerwę. Niedawno zadebiutowała jeszcze świeża mapa o nazwie Caldera, która rozgrywa się na Pacyfiku. Swoim klimatem może przypominać lokacje z Far Cry 3 lub 6, co jest sporą zmianą względem Werdańska.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie