Bohaterki z Wiedźmina 3 gotowe na święta. Zobaczcie gorący cosplay

Wiedźmin 3 Dziki Gon - Cosplay świąteczny - Triss, Ciri i Yennefer
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Święta Bożego Narodzenia już w przyszłym tygodniu, więc to idealny czas, by pokazać Wam pewien świąteczny cosplay z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Oto kolejna tego typu propozycja, która również zasługuje na sporo uwagi.

Odpowiednio w Ciri wcieliła się Toph, w Triss Christina Fink, a w Yennefer Iris. Zdjęcia wykonała fenomenalna fotografka MilliganVick, której to prace już niejeden raz mogliście zobaczyć przy okazji innych omówień.

Rzućcie okiem na te świąteczne klimaty:

Wiedźmin 3 Dziki Gon - świąteczny cosplay - Ciri
Wiedźmin 3 Dziki Gon - świąteczny cosplay - Triss
Wiedźmin 3 Dziki Gon - świąteczny cosplay - Yennefer

Jak wspominałem wcześniej, zaledwie kilka dni temu pisałem o innej sesji fotograficznej związanej autorstwa MilliganVick. Jak widać, motyw świąt i Wiedźmina 3 przewijał się w przeszłości u fotografki niejeden raz. Zachęcam do zapoznania się z poprzednim tekstem i do ocenienia obu serii zdjęć. Według Was która wypadła lepiej?

Na łamach Planety Gracza od wielu lat staramy się wyszukiwać dla Was najciekawsze sesje cosplay, ponieważ uważamy, że jest to warty uwagi segment popkultury. Wszystkie tego typu teksty, które do tej pory opublikowaliśmy, znajdziecie w tym miejscu.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie