Samorost 1 za darmo na GOG. Wkrótce kolejna darmówka

Samorost 1 - free stamp - gog galaxy
Gry za darmo PC

Na GOG Galaxy można odebrać kolejną grę za darmo. Tym razem na polskiej platformie czeka na Was Samorost 1, czyli remaster przepięknego point & clicka, który na przestrzeni lat bardzo dobrze się zestarzał.

Oh, gry za darmo to jedna z tych rzeczy, które najbardziej uwielbiają gracze. Ci nieco starsi powinni kojarzyć najnowszy podarunek czekajacy na GOG-u. To zremasterowana produkcja autorstwa czeskiego Amanita Design, która swoją oryginalną premierę miała w 2003 roku. Niech Was nie zwiedzie wieloletność tego tytułu, bowiem na dzisiejsze czasy wygląda naprawdę przyzwoicie.

Samorost 1 do odebrania za darmo na GOG Galaxy

Jak możecie zauważyć na powyższym fragmencie, całość prezentuje się naprawdę uroczo. Większość scenerii powstała przy pomocy prawdziwych fotografii, które w wyjątkowy sposób imitują świat obcej cywilizacji. Na uwagę zasługuje również dość specyficzne audio, które idealnie oddaje poziom technologii sprzed prawie dwóch dekad.

W nadchodzących dniach na GOG Galaxy czekają Was także inne darmowe gry, o których na pewno Was poinformujemy. Jeśli jesteście głodni innych produkcji za darmo albo planujecie zakupić np. gamingowe prezenty dla swoich najbliższych, zachęcam do śledzenia Działu Promocji. Codziennie znajdziecie tam najlepsze oferty dla graczy i nie tylko.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie