Zapowiedziano Terminator: Dark Fate Defiance. Zobaczcie rozgrywkę… w okropnej płynności

Terminator
PC

Gier osadzonych w świecie Terminatora było wiele, ale chyba mało kto przypuszczał, że kiedykolwiek zobaczymy nową strategię osadzoną w tym uniwersum. Zapowiedziano Terminator: Dark Fate Defiance.

Za produkcję odpowiada studio Cats Who Play, które ma na swoim koncie ciepło przyjętego RTS-a Syrian Warfare, a także kilka innych, nieco mniej interesujących produkcji. Wydaniem Dark Fate Defiance zajmie się Slitherine, które wypuściło na rynek dziesiątki strategii – gra jest więc w dobrych rękach.

W tytule – a jakże – wcielimy się w ludzi tworzących ruch oporu przeciwko maszynom. Deweloperzy obiecują, że zaangażujemy się w realistyczne bitwy, które pozwolą na destrukcję budynków oraz taktyczną walkę. Dodatkowo w grze pojawi się tryb multiplayer, w którym na jednym serwerze spotka się maksymalnie czterech graczy.

Zaprezentowano nawet materiał z rozgrywki (a raczej przelot nad rozgrywającymi się bitwami), który… cóż, nie pokazuje Terminator: Dark Fate Defiance w zbyt dobrym świetle. Liczba klatek na sekundę pozostawia wiele do życzenia i miejmy nadzieję, że optymalizacja gry będzie prezentować się dużo lepiej.

Niestety, nie poznaliśmy konkretnej daty premiery. Twórcy potwierdzili jednak, że tytuł zadebiutuje na komputerach osobistych w 2022 roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia