Macie PS Plus? Łapcie darmowe skiny do Fortnite

PS Plus - darmowy skin do Fortnite
PS4 PS5

Rekomenduję spieszyć się do PS Store, jeśli jesteście graczami Fortnite’a – jednego z obecnie najpopularniejszych battle royele’i na rynku. Subskrybenci PS Plus mogą zgarnąć nowy gratis stworzony specjalnie dla nich.

PS Plus daje swoim subskrybentom nie tylko dostęp do gier co miesiąc, zapisu w chmurze, “wejściówki” do wielu gier multiplayer, ale także do wielu specjalnych ofert. Czasem są to zniżki, a innym razem darmowe pakiety do gier wideo.

Aby odebrać zestaw darmowych skórek do Fortnite przejdźcie do PS Store przy pomocy poniższego linku:

Fortnite – pakiet specjalny PlayStation Plus

W skład wymienionego zestawu wchodzą następujące skórki:

  • strój Sultura
  • kilof Cymitar
PS Plus - darmowy skin do fortnite - Sultura
PS Plus - darmowy skin do fortnite - Cymitar
Źródło: Push Square

Dla nowych graczy największej gry od Epic Games dopowiem, że powyższa zawartość nie ma bezpośrednio wpływu na ewentualną przewagę nad przeciwnikami podczas rozgrywek. Są to przedmioty czysto kosmetyczne, które pozwolą Wam zmodyfikować wygląd postaci.

Jeśli chcecie być na bieżąco z najlepszymi okazjami dla graczy, gorąco zachęcam śledzić Dział Promocji. Codziennie znajdziecie tam wszelkie informacje na temat najlepszych promocji z działu gaming i nie tylko. Dzięki temu niejeden raz zaoszczędzicie nawet dziesiątki złotych, które zawsze możecie wydać na coś innego.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie