Horizon Forbidden West na PS4 nie odstaje mocno od wersji na PS5. Zobaczcie sami

horizon forbidden west w wersji na ps4
Newsy PS4 PS5

Guerilla Games coraz chętniej chwali się nowymi materiałami z Horizon Forbidden West. Tym zaprezentowano screeny z wersji na PS4.

Poprzednia generacja dogania aktualną. Horizon na PS4 naprawde wygląda niesmowicie.

Horizon Forbidden West na PS4

Wiemy już od dawna, że nadchodzącą, druga część Horizon trafi nie tylko na najnowsze PS5, ale również na PS4. Zgaduję, że Sony całkowicie przestawi się na aktualną generację, gdy problemy z dostępnością sprzętu znikną, a każdy chętny będzie mógł bez problemu zakupić konsolę.

Do tego czasu jednak wszystkie flagowe pozycje od studiów Sony wychodzić będą na obydwie generacje. Tak właśnie jest z kolejnym God of War czy nadchodzącym Horizon Forbidden West. Twórcy ze studia Guerilla do tej pory chwalili się wyłącznie materiałami na obecną generację. Jak jednak pozycja wygląda w wersji na PS4?

Okazuje się, że wcale niemniej imponująco. Deweloperzy wrzucili na Twittera cztery foty z wersji na PlayStation 4. Choć screeny są specjalnie ustawione tak, aby widok zachwycał dech w piersiach, nie można odmówić uroku całej oprawie graficznej. Tekstury są niezwykle ostre, niebo wygląda rewelacyjnie, a każda lokacja zaskakuje detalami. Wiadomo było, że HFW będzie prezentować się świetnie na każdą konsolę, jednak wersji PS4 jest naprawdę blisko do PS5. Teraz pozostaje nam tylko czekać na analizy wydajności. Mamy nadzieję, że świetną grafikę dogodni również świetna optymalizacja.

Przypominamy, że najnowszy Horizon dostał niedawno kolejny gameplay, a my znamy coraz więcej szczegółów na temat rozgrywki.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie