Promocje dnia – tanie doładowanie do PS Store, preorder Dying Light 2 za 155 zł oraz dostępność PS5

promocje dnia 15 grudnia
PC PS4 PS5

Dziś mamy coś dla tych, którzy nie mogą doczekać się Dying Light 2, ale jeszcze nie złożyli zamówienia. Do tego specjalny rabat na doładowanie PS Store oraz zestawienie PS5.

Wszystkie prezentowane tu oferty ważne są w chwili powstawania tego tekstu (tak, na ciebie patrzę, PS5).

Doładowanie do PS Store

Dzisiaj mamy dla Was świetny rabat na doładowanie naszego konta w PlayStation Store. Za kartę o wartości 100 złotych zapłacimy 82,94 zł. Poniżej szczegóły, jak zdobyć taką cenę.

Preoder Dying Light 2 taniej

Lubicie promocje na gry? A lubicie promocje na gry, które jeszcze nie wyszły, ale zapowiadają się świetnie? W takim razie Dying Light 2: Stay Human znajdziecie za 155,09 zł.

Dostępność PS5

Ach, PS5… spędza sen z powiek każdego fana Sony, któremu niedane było zaopatrzyć się w ten sprzęt. Dlatego też ruszamy z odsieczą i zebraliśmy dla Was konsole dostępne w polskich elektrosklepach!

To nie wszystko! Poniżej pełne zestawienie dzisiejszych promocji, w tym słuchawki od Razera, Xbox Series X w niezłej cenie oraz jeszcze więcej PS5:

Pamiętajcie, że wszystkie codzienne oferty znajdziecie w naszym dziale związanym z promocjami!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie