Ubisoft pracuje nad tytułem, który ma „zmienić sposób, w jaki gracze doświadczają gier”

Ubisoft pracuje nad tytułem, który ma „zmienić sposób, w jaki gracze doświadczają gier”
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Nad niezapowiedzianą produkcją dłubie aktualnie Ubisoft Massive Entertainment, twórcy The Division. Z ogłoszeń o prace dowiadujemy się paru ciekawych rzeczy.

Nowe The Division? A może jednak coś jeszcze innego?

Ubisoft pracuje nad niezapowiedzianą grą

Massive Entertainment jest aktualnie dość mocno zajęte. Deweloperzy odpowiedzialni za sukces The Division zajmują się obecnie co najmniej trzema grami. Pierwsza to intrygujący tytuł osadzony w uniwersum Star Wars, natomiast drugi to gra Avatar: Frontiers of Pandora. Czym jest trzeci? No właśnie…

Na oficjalnej stronie studia znajdziemy ogłoszenia o pracę. Rozwijając listę gier, możemy natrafić na „niezapowiedziany projekt”. Do niego Ubi szuka trzech nowych pracowników – Online Programmer, Server Developer i Site Reliability Engineer. Zobaczmy, co napisane jest w tym pierwszym ogłoszeniu.

Ubisoft pracuje nad niezapowiedzianym projektem dotyczącym technologii opartej na chmurze. Mamy duże ambicje związane z tym projektem, a możliwość, którą mamy przed sobą oznacza, że możemy być pionierem w tej przestrzeni. Projekt ten ma na celu zmianę sposobu, w jaki gracze będą doświadczać gier w przyszłości.

Ogłoszenie o prace w Ubisoft Massive

Brzmi to intrygująco, ale niewiele konkretów jesteśmy w stanie z tego wyciągnąć. Wiemy, że to projekt oparty na chmurze, która w świecie gamingu ma skomplikowaną historię. Pojawia się zatem pytanie – czyżby nowe The Division miało prezentować sobą nowe pomysły na zmianę oblicza branży? A może chodzi o kompletnie nowe IP? No cóż, na oficjalną zapowiedź tajemniczej gry zapewne musimy trochę poczekać.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie