Negative Atmosphere na nowej rozgrywce. Kuzyn Dead Space kusi klimatem i grafiką

Negative Atmosphere STEAM screen z gry
PC

Negative Atmosphere to duchowy następca Dead Space. Choć nie znamy ostatecznej daty premiery, twórcy podzielili się kolejnymi urywkami z rozgrywki.

Gra nie dość, że wygląda ładnie, to jeszcze klimatycznie.

Negative Atmosphere na nowej rozgrywce

O najnowszej grze od Sunscorched Studios pisaliśmy już niejednokrotnie. Choć pozycja zapowiada się naprawdę interesująco, wciąż nie poznaliśmy najważniejszych konkretów na temat rozgrywki. Niemniej fani Dead Space powinni poczuć się jak w domu.

W NA trafimy w skórę (kombinezon?) Samuela Edwardsa, czyli medyka stacjonującego na jednym z przewozowych statków kosmicznych. Oczywiście czymże byłby horror science-ficition bez tajemniczego wirusa, który w tym akurat przypadku mutuje nie tylko ludzi, ale też maszyny? Nam, rzecz jasna, przyjdzie próbować przetrwać i wydostać się z koszmaru.

Deweloperzy na razie nie zdradzili szczegółów rozgrywki, ale najnowszy gameplay udowadnia, że fani Dead Space znajdą tu znajome rzeczy. Mamy widok z trzeciej osoby, ciemne lokacje, broń z laserowym celownikiem, a także ekran ekwipunku, którym przyjdzie nam zarządzać.

Nowa rozgrywka pokazuje również, że tytuł wygląda naprawdę fantastycznie. Tworzony jest na Unreal Engine 4, ale pod względem wizualnym zapowiada się świetnie. Oprócz szczegółowej grafiki możemy liczyć na interesujący styl graficzny. Choć wspierać ma DLSS, nie wiemy nic na temat technologii Ray Tracing. Tytuł posiada swoją kartę na Steam.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie