Porzućcie nudne ciuchy Ciri dzięki temu modowi. To jest dopiero zbroja

Wiedźmin 3 Dziki Gon - mod Ciri's Witcher Gear - Wolven
PC

Dziś przychodzę do Was z jeszcze jedną kosmetyczną modyfikacją do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Tym razem moje uznanie zdobył zupełnie nowy wizerunek Ciri. Zobaczcie, jak bohaterka prezentuje się w zupełnie nowej zbroi.

Autorem Ciri’s Witcher Gear – Wolven jest moder Bububull, który stworzył już niejeden fanowski dodatek do trzeciego Wiedźmina. W bibliotece jego twórczości można znaleźć m.in. takie skupiające się właśnie na postaci Cirilii. Rzućcie okiem na jego najnowsze dzieło w całej okazałości.

Wiedźmin 3 - Ciri w nowym stroju

Warto zwrócić uwagę na to, że autor modyfikacji stworzył kilka wariantów uzbrojenia. Od futrzanego kołnierza, przez wersję obandarzowaną, po nieco zakrwawioną. Model zmienia się w zależności od danego wydarzenia, w którym uczestniczy Ciri, także zachowacie spójność fabularną.

Wiedźmin 3 - nowy wygląd Ciri

Ciri’s Witcher Gear – Wolven możecie pobrać stąd.

Szkoda, że CD Projekt RED nie wydaje takich fanowskich dodatków do Wiedźmin 3: Dziki Gon jako osobne, darmowe DLC. Tak się składa, że Ciri dostała tylko jeden opcjonalny strój, który według mnie jest znacznie ładniejszy od tego podstawowego. Swoją drogą, niedawno opisywałem rewelacyjny cosplay modelki właśnie w wymienionym ubraniu. Wspomniany tekst znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie