Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – Battlefield 6 „glitchuje” inne gry, problem z baterią w DualSense i Kubuś Puchatek, który mógł dobić Cyberpunka

Okazuje się, że twórcy Battlefield 6 zaczęli w niecodzienny sposób promować grę. Pozostałe gry z serii w różnych, cyfrowych sklepach otrzymały „popsute” grafiki. Czyżby nowa odsłona miała mieć jakąś ciekawą mechanikę z tym związaną?

Dzisiaj dowiedzieliśmy się też nowych informacji o kontrolerach DualSense. Te posiadają w ostatnim czasie nietypowy problem dotyczący baterii, dlatego gracze mogą odczuwać z tego powodu niedogodności. Na szczęście są też dobre wieści, ponieważ do sieci trafiły pierwsze fotografie nowych wariantów Cosmic Red i Midnight Black.

Cóż, ten dzień na pewno nie był dobrym dla CD Projekt RED. W niedawnym wycieku plików Cyberpunka odkryto fragment skryptu z Kubusiem Puchatkiem i Chinami obok. Dlaczego może to być podstawa do usunięcia produktów polskiego studia we wspomnianym kraju? To wszystko dokładnie opisaliśmy dla Was opisaliśmy w naszym artykule. Na łamach Planety Gracza opublikowaliśmy dzisiaj jeszcze masę innych, ciekawych newsów, dlatego sprawdźcie, czy czegoś przypadkiem nie przegapiliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się