Nintendo Switch - zestaw z konsolą

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Aktualizacja Nintendo Switch 12.0.3. Poprawki i trochę cenzury

Pojawiła się nowa aktualizacja Nintendo Switch. Tradycyjnie wprowadza ona poprawki błędów i dodatkowo aktualizuje listę ocenzurowanych słów.

W sieci co chwilę pojawiają się plotki o Switchu Pro, a Nintendo w tym czasie nadal rozwija swoją hitową konsolę. Switch otrzymał właśnie aktualizację oprogramowania o numerze 12.0.3. Nie ma w niej rewolucyjnych zmian, ale przemycono kilka ciekawych poprawek.

Strona producenta oczywiście tradycyjnie wspomina tylko o poprawie stabilności systemu. Niezastąpiony OatmealDome znalazł jednak kilka ważniejszych udoskonaleń.

Wyeliminowano między innymi często występujący błąd o kodzie 2123-1502. Pojawiał się on przy próbie uruchomienia eShopu i został już załatany. Dodatkowo wprowadzono standardowe udoskonalenia oprogramowania. Ponownie nie wprowadzono żadnych większych nowości, ale Big N chyba już nas do tego przyzwyczaiło.

Jak to bywa w przypadku Nintendo, znalazło się też miejsce na kolejny krok w kierunku zapewnienia młodszym graczom bezpiecznej zabawy. Producent zaktualizował listę zakazanych słów. Będą one cenzurowane w trakcie komunikacji z innymi użytkownikami sprzętu.

Aktualizacja oprogramowania Nintendo Switch do wersji 12.0.3 odbywa się standardowo. Jeśli nie otrzymacie stosownego powiadomienia przy uruchomieniu sprzętu, możecie zainstalować łatkę z poziomu ustawień.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się