Mass Effect Legendary Edition - grafika

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

EA idzie graczom na rękę. Aktualizacja Mass Effect Legendary Edition z wyczekiwaną funkcją

Do Mass Effect Legendary Edition nareszcie zawitała możliwość wybrania angielskiego dubbingu i polskich napisów. Nowa aktualizacja dodała jeszcze do trylogii kilka innych, ważnych zmian.

Od premiery Mass Effect Legendary Edition gracze otrzymali już do tej produkcji kilka patchy, które znacznie poprawiły produkcję i usunęły część znanych z niej bugów. Gracze od początku nie mieli możliwości dostosowania swobodnie języka, w jakim mówili bohaterowie wraz z językiem w wyświetlanych napisach. Na szczęście nie musieliśmy długo czekać, aż deweloperzy się z tym uporają. Wczoraj weszła w życie nowa wersja wspomnianej trylogii, dlatego warto pobrać ją na swoje dyski.

Oczywiście to nie koniec zmian. Twórcy zredukowali ilość waluty, którą możemy przenieść z pierwszej części do drugiej. Według nich było to co najmniej niezbalansowane, dlatego teraz gracze nie powinni mieć problemów przy przejściu z „jedynki” na „dwójkę”. Jeżeli nie byliście w stanie odblokować kilku osiągnięć, to najpewniej już dacie radę, ponieważ deweloperzy i nad tym popracowali. Usunięto także sporo bugów znanych na wszystkich dostępnych platformach.

Cieszy bardzo fakt, że odświeżona trylogia „efektu masy” nie została porzucona przez swoich autorów. Miejmy nadzieję, że podobną postawą będą się wykazywać pracownicy innych studiów growych z całego świata. Zdecydowanie pochwalamy tego typu postawę. Jak tam po kilku tygodniach z grą? Zauważyliście zdecydowaną poprawę po nowych aktualizacjach?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się