Rainbow Six Extraction - postać

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Koniec zamieszania – Quarantine to od teraz Rainbow Six Extraction. Sprawdźcie nowy trailer

Rainbow Six Extraction to oficjalnie dawne Quarantine. Ubisoft potwierdza zmianę tytułu. Dodatkowo dostaliśmy nowy trailer i datę pokazu gry.

Po wielomiesięcznych gdybaniach i ogólnym zamieszaniu, Ubisoft potwierdził nazwę nowego Rainbow Six. Quarantine to od teraz oficjalnie Extraction. Tytuł nawiązuje bezpośrednio do samej rozgrywki. O jego zmianie opowiedział dyrektor kreatywny produkcji, Patrick Methe.

Będziesz musiał stawić czoła stale rozwijającemu się, obcemu zagrożeniu. Będziesz miał wiele różnych wyzwań do przejścia, ale zawsze będziesz miał jeden cel w głowie: Upewnić się, że nikt nie zostanie w tyle. Od Ciebie i Twojego oddziału będzie zależało, kiedy zdecydujecie się przeć do przodu, a kiedy dokonać się wycofać. Jak się wkrótce przekonasz, Extraction jest prawdziwą nazwą gry.

powiedział Patrick Methe, dyrektor kreatywny gry

Dodatkowo Ubi potwierdziło, że zaprezentuje Rainbow Six Extraction na nadchodzącym pokazie Ubisoft Forward. Ten odbędzie się 12 czerwca o godzinie 21:00 czasu polskiego. Na konferencji zobaczymy też wiele innych gier, w tym rzekomo kilka niespodzianek.

Jeśli czekacie na Extraction, możecie obejrzeć też nowy trailer. Nie zobaczycie na nim fragmentów rozgrywki, ale materiał stanowi przyzwoite wprowadzenie w klimat gry i zapoznaje z zagrożeniem, z którym zmierzą się operatorzy Rainbow Six.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się