Call of Duty Warzone i Black Ops Cold War - żołnierze

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Do Call of Duty Warzone i BOCW zmierza ogrom nowej zawartości. Znamy datę pokazu

Gracze Call of Duty Warzone i Black Ops Cold War mają na co czekać. Activision już niedługo przedstawi kolejną paczkę nowości zmierzających do gier.

Fani Call of Duty nie mogą narzekać na brak sporych aktualizacji. Activision zapowiedziało, że wkrótce w grach wystartuje czwarty sezon rozgrywek. Jak zawsze należy spodziewać się wysypu świeżej zawartości. Mowa tu o nowych trybach, mapach, operatorach i być może kolejnych bardzo dziwnych skinach.

Nowy sezon rozgrywek zobaczymy w nieokreślonej formie już 10 czerwca po godzinie 20:00 czasu polskiego. Pokaz będzie częścią transmisji Summer Game Fest, na której ujrzymy też inne zapowiedzi. Nie spodziewałbym się jednak gigantycznej prezentacji nowości do Call of Duty Warzone i BOCW, a raczej krótkiego trailera.

Dodatkowo w sieci pojawił się już przeciek dotyczący map do BOCW. Na ten moment udało się odkryć przynajmniej sześć świeżych lokacji:

  • Hijacked (6 vs. 6)
  • Echelon (6 vs. 6)
  • Dune (12 vs. 12)
  • Nieokreślona mapa do trybu Gunfight (2 vs. 2)
  • Mapa Zoo do Outbreak
  • Nieokreślona mapa 6 vs. 6

Na konkrety warto jednak jeszcze chwilę zaczekać. Gracze stopniowo dokopują się do kolejnych wskazówek, a Activision wkrótce też rozwieje wątpliwości.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się