PlayStation Days of Play 2021 - logo

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Sony rozdaje ostatnie nagrody na Days of Play 2021

Days of Play 2021 dobiegają końca i graczom udało się ukończyć ostatnie wyzwanie. Sony potwierdziło, że zaczyna już rozsyłać nagrody.

Coroczne święto fanów PlayStation powoli się kończy. Days of Play trwały przez prawie trzy tygodnie i zagwarantowały graczom sporo promocji i nagród. Jeśli wzięliście udział w evencie, mieliście co robić.

Co więcej, Sony potwierdziło, że osobom zaangażowanym w wydarzenie udało się odblokować kolejną, ostatnią już paczkę darmówek. Tym razem gracze zgarnęli dwa przedmioty: avatar z Kratosem i ekskluzywny motyw dla PlayStation 4. Prezenty trafią na Wasze konta PSN w ciągu najbliższych dni. Aby je otrzymać, musicie kliknąć w powiadomienie, które wyświetli się na ekranie i aktywować odpowiedni kod.

Trochę szkoda, że posiadacze PS5 na razie nie będą mieli szansy na wykorzystanie motywu. Na pocieszenie zostaje avatar z Kratosem i pozostałe nagrody, które mogliśmy odblokować wcześniej. Niby to skromne upominki, ale i tak mogą cieszyć. Posiadacze PlayStation mogą dzięki nim lepiej spersonalizować swoje profile i pokazać znajomym, że zaangażowali się w Days of Play 2021. Jak świętować, to na całego.

Pamiętajcie też, że macie ostatnią chwilę na zgarnięcie taniego abonamentu PS Plus. W elektromarketach i PlayStation Store nadal trwają promocje. Tańszego Plusa można upolować tylko do 9 czerwca, więc nie zostało już dużo czasu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się