DualSense Cosmic Red Midnight Black

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Nowe kontrolery DualSense na pierwszych zdjęciach. Wyglądają jeszcze lepiej niż na renderach

W sieci możemy odnaleźć pierwsze fotografie, które przedstawiają kolejne warianty kolorystyczne kontrolera DualSense. Te prezentują się o wiele lepiej od renderów. Rzeczywiste kolory robią ogromne wrażenie.

Wspomniane kontrolery możemy nareszcie zobaczyć dzięki zagranicznemu serwisowi informacyjnemu o grach Game Watch. Nasi japońscy koledzy po fachu otrzymali przedpremierowo do swojej redakcji nowe modele DualSense w kolorach Cosmic Red i Midnight Black. Te zapowiedziano kilka tygodni temu, a już 18 czerwca powinny trafić w ręce polskich graczy. Zobaczcie na własne oczy, ponieważ ten widok naprawdę cieszy oko.

DualSense Cosmic Red na tle pudełka
DualSense Midnight Black na tle pudełka
czarny i biały kontroler DualSense obok siebie
DualSense Cosmic Red położony na plecach
przyciski z czerwonego pada DualSense
Zbliżenie na tył kontrolera DualSense w wersji Cosmic Red
przyciski DualSense Midnight Black
Zbliżenie na przednią część DualSense w kolorze Midnight Black
tył kontrolera DualSense w kolorze Midnight Black

Szczerze mówiąc, wersja czerwona podoba mi się zdecydowanie bardziej. Ten odcień świetnie pasuje do pozostałej czerni, która jest niezmienna we wszystkich modelach kontrolera. Szczególnie przypadło mi do gustu półprzezroczyste wykończenie przycisków oraz krzyżaka. Czytając opinie innych osób w social mediach, najpewniej jestem jednak w mniejszości. Nie dziwi mnie to jednak, ponieważ cały czarny gamepad był od wielu lat tym klasycznym wariantem. Mimo to, chciałbym zobaczyć więcej kolorów zbliżonych swoją paletą do Cosmic Red. Jest to zdecydowanie dobra alternatywa dla neonowych kolorów, które towarzyszą nam w przypadku gamepadów konkurencji – joy conów do Nintendo Switch.

A Wy co sądzicie o tych fotografiach? Która wersja DualSense przypadła Wam bardziej do gustu? Podzielcie się tym w komentarzach pod artykułem tutaj lub na naszym Facebooku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się