Battlefield 6 - akcja promocyjna

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Battlefield 6 dosłownie przejął starsze odsłony serii. EA podgrzewa atmosferę przed pokazem

EA pokusiło się o nietypową akcję promocyjną Battlefield 6. Wszystkie nowsze odsłony serii zostały opanowane przez glitche i teasery gry.

Jeśli odpalicie teraz którąś z nowszych odsłon serii Battlefield, przywita Was nietypowy obrazek, a raczej filmik. Zamiast intra otrzymacie zglitchowany teaser BF6. EA rozkręca akcję promocyjną najnowszej odsłony serii z przytupem i to z pewnością jeszcze nie koniec. Zapewne w przyszłości zobaczymy więcej podobnych ciekawostek. Być może EA ukryło w starszych grach jeszcze jakieś sekrety.

Co więcej, akcja wyszła poza same gry. Jeśli spojrzymy na karty produktów BF1, 4 i 5, zauważymy, że EA zmieniło ich banery. Dodatkowo w niektórych sklepach pojawił się teaser BF6, który jest podobny do tego publikowanego wcześniej przez EA.

Battlefield 6 - zglitchowane karty gier na Steam
Źródło: Steam

Gracze zaczęli rozpracowywać już teasery. Według niektórych internautów, kryją one sekrety w postaci wiadomości zdradzających informacje o grze. Póki co rozszyfrowano już jedną wiadomość, a kolejne „śledztwa” są w toku.

Do pokazu samej gry nie zostało już dużo czasu. Prezentacja Battlefield 6 odbędzie się 9 czerwca po godzinie 16:00. Electronic Arts nie szczędzi środków na promocję swojej gry i możemy być właściwie pewni, że po pokazie trailera dość szybko ujrzymy gameplay.

Patrząc na niedawne przecieki zrzutów ekranu, zdecydowanie jest na co czekać. Nowy Battlefield zapowiada się bardzo ciekawie. Oby EA wyciągnęło lekcję ze swoistej porażki poprzedniej części cyklu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się