DoGRYwka - Główna bohaterka Far Cry 6, latający żołnierz z Battlefield 2042, walka z Kingdom Come

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – Battlefield 2042 pozamiatał, nowy gameplay z Far Cry 6 i plotki o Kingdom Come: Deliverance 2

Odbył się pierwszy oficjalny pokaz Battlefield 2042. Twórcy zaprezentowali masę nowości, a sam zwiastun niejednokrotnie nawiązywał do poprzednich części gry. Dowiedzieliśmy się także masy informacji na temat rozgrywki. Niestety, nie każdemu się spodobają.

Nie obyło się także bez nowych wieści o zbliżającym się E3. Na wspomnianej imprezie nie zobaczymy najprawdopodobniej nowego Call of Duty. Są też dobre wieści, ponieważ Capcom zapowiedział między innymi prezentację „czegoś” dotyczącego Resident Evil Village.

Pisaliśmy dzisiaj też sporo o nowościach ze świata konsol. Poznaliśmy cenę i datę składania pre-orderów Playdate – kieszonsolki wydawcy Untitled Goose Game. Pokazaliśmy Wam także specjalną wersję kontrolera Xbox stylizowaną na jednego z przeciwników znanych z The Elder Scrolls. Sprawdźcie, jak działają Wasze Nintendo Switch, ponieważ wczoraj wyszła aktualizacja ze sporą ilością błędów. Na łamach naszego serwisu pisaliśmy dzisiaj jeszcze o wielu innych newsach ze świata gier, dlatego sprawdźcie, czy czegoś przypadkiem nie przegapiliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się