Resident Evil Village - Lady Dimitrescu rozmawia przez telefon

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Capcom pokaże „coś” związanego z Resident Evil Village. Zapiszcie sobie tę datę w kalendarzu

Capcom zapowiedział, że na swoim pokazie podczas tegorocznego E3 zobaczymy między innymi Resident Evil Village. Czyżby oznaczało to kolejne dodatki do gry?

Na swoim oficjalnym profilu na Twitterze Capcom poinformował o grach, które zobaczymy podczas zbliżającej się, poniedziałkowej prezentacji. Wielu mogło się nie spodziewać, ale wydawca będzie chciał pokazać „coś” z Resident Evil Village. Wielu internautów spekuluje, że możemy już za kilka dni usłyszeć o fabularnych DLC do ostatniego hitu z Lady Dimitrescu.

Co ciekawe, na liście znajduje się jeszcze jedna gra, która też miała już premierę. Mowa tutaj o Monster Hunter Rise, które w przeciwieństwie do Village z jakiegoś powodu otrzymało polską wersję językową. I w tym przypadku spodziewałbym się zapowiedzi DLC, ponieważ także ta produkcja cieszy się sporym zainteresowaniem fanów z całego świata.

Wysoce prawdopodobne jest również to, że zobaczymy podczas tego eventu niezapowiedziane wcześniej projekty Capcomu. Szczerze mówiąc, po cichu na to liczę, ponieważ w bibliotece tego wydawcy mamy masę świetnych marek. Ucieszyłbym się z wieści na temat nowej bijatyki lub gry z serii Megaman.

Przypominamy, że pokaz tego zagranicznego wydawcy odbędzie się już 14 czerwca o godzinie 23:30 czasu polskiego. Całą transmisję będziecie mogli obejrzeć w miejscach, między innymi na YouTube, Facebooku, Twitchu i Twitterze. Jakie są Wasze oczekiwania? Co chcielibyście zobaczyć już w poniedziałek?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się