Days of Play 2021 PS Store - logo

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi: ,

Nowe promocje w PS Store. Wybraliśmy 10 najciekawszych okazji

Ruszyły kolejne promocje w sklepie PS Store. Wybraliśmy 10 najciekawszych okazji, które mogą przypaść Wam do gustu.

W PlayStation Store rozpoczęła się nowa wyprzedaż. Sony przygotowało całkiem niezłe promocje, wśród których da się wyłowić parę perełek. Co więcej, sporo w nich kupimy w bardzo korzystnej cenie.

Jeśli nie macie w co grać lub chcecie po prostu zapełnić swoją cyfrową bibliotekę gier, rzućcie okiem na 10 naszym zdaniem najciekawszych ofert. Znajdziecie wśród nich gry z wielu gatunków i dodatkowo parę pakietów wybranych tytułów z DLC.

10 najciekawszych okazji w PS Store

Pełną listę promocji znajdziecie w tym miejscu. Okazje potrwają do 24 czerwca, więc macie sporo czasu na zapoznanie się ze wszystkimi ofertami.

Jeśli chcecie byś na bieżąco z podobnymi wyprzedażami, koniecznie śledźcie też nasz dział z promocjami. Nowe przeceny pojawiają się w PS Store i nie tylko praktycznie co tydzień.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się