Dark Moonlight - potwór z gry

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Polski horror o nieudanym eksperymencie również na PS5 i Xbox Series!

Dark Moonlight to rozwijana przez polskie Silent Bear Studio przygodowa gra akcji osadzona w klimatycznym świecie stworzonym wprost ze strachów głównego bohatera. Okazuje się, że produkcja zmierza także na PS5 i Xbox Series X|S.

Brakuje Wam tytułów, od których zjeży się Wam włos na rękach? Tak się składa, że nasi rodacy pracują już dłuższy czas nad naprawdę obiecującym dziełem. Omawiane w artykule Dark Moonlight opowie o losach bohatera, który w niekonwencjonalny sposób chce sobie poradzić ze swoimi lękami. Poniżej możecie zobaczyć trailer, który zapozna Was z urywkami złapanymi na silniku gry.

Fabuła Dark Moonlight rozegra się w świecie z pogranicza jawy oraz sennego koszmaru. Głównym zadaniem gracza będzie kierowanie losem cierpiącego na różne lęki oraz fobie Dave’a Kellermana. Mężczyzna decyduje się poddać eksperymentalnej terapii psychologicznej. Leczenie, które ma być w pełni bezpieczne, przeniesie głównego bohatera do przerażającego świata z pogranicza jawy i sennego koszmaru.

– informują twórcy Dark Moonlight w oświadczeniu prasowym

Mamy dla Was dobrą wiadomość. Jak poinformowali nas sami twórcy, ich dzieło zostanie wydane również na konsolach obecnej generacji. Powinno to ucieszyć wielu graczy, ponieważ obecna sytuacja rynku pecetowego nie wygląda dalej dobrze.

Jak się Wam podoba ta produkcja? Moim zdaniem zanosi się kolejny raz na horror, który może obiec cały świat. Mam nadzieję, że gra podzieli losy rodzimego Layers of Fear, ponieważ możemy w tym przypadku mówić o niemałym sukcesie. Jest jednak zdecydowanie za wcześnie, by już o tym przesądzać. Poczekajmy na kolejne materiały z gameplayem, których nie mogę się już doczekać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się