Ratchet & Clank: Rift Apart - Ratchet

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Ratchet & Clank przeszło długą drogę. Oto jak ewoluowała seria na przestrzeni lat

PlayStation wypuściło nową reklamę Ratchet & Clank: Rift Apart. Materiał ukazuje graczom ewolucję kultowej serii od Insomniac Games.

Premiera nowej odsłony serii Ratchet & Clank jest tuż za rogiem. Sony przygotowuje graczy na debiut świeżutkiej gry od Insomniac Games i w sieci pojawiają się co rusz nowe materiały marketingowe. Jeden z nich mocno przykuwa uwagę.

Na kanale PlayStation Polska opublikowano wyjątkowo ciekawą reklamę. Prezentuje ona ewolucję serii Ratchet & Clank w formie wspominkowego filmu, na którym możemy prześledzić, jak zmieniała się seria na przestrzeni lat. Dodatkowo materiał pięknie obrazuje też, jak ogromny przeskok zaliczyła grafika w grach wideo w ciągu ostatnich dwóch dekad. Ratchet i Clank zmienili się dosłownie nie do poznania. Oczywiście na lepsze.

Sam pomysł na reklamę jest naprawdę świetny. Na pewno sprawdza się lepiej, niż kolejna sklejka znanych graczom filmików i fragmentów rozgrywki. Kto wie, może w przyszłości ujrzymy inne, podobne filmy od PlayStation?

Jeśli rozważacie zakup Rift Apart, koniecznie sprawdźcie naszą recenzję. Punktujemy w mniej liczne zalety i znacznie mniej liczne (choć nadal obecne) wady nowego dzieła Insomniac Games.

Ratchet & Clank: Rift Apart ukaże się 11 czerwca i jest tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 5.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się