Far Cry 6 - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Nowy gameplay z Far Cry 6. Ponad 8 minut zwiedzania świata na wideo

W sieci pojawił się nowy materiał z rozgrywki Far Cry 6. Prezentuje on ponad 8 minut zwiedzania paru lokacji, które znajdziemy na wyspie Yara.

Ubisoft bez ustanku podgrzewa atmosferę przed premierą Far Cry 6. Niedawno mieliśmy okazję zobaczyć mapę gry, a teraz w sieci pojawił się świeżutki materiał z rozgrywki. Na kanale Cycu1 udostępniono trwający ponad osiem minut gameplay. Widzimy na nim przechadzkę po paru lokacjach znajdujących się na wyspie Yara.

Jeśli chodzi o różnorodność, raczej nie ma na co narzekać. Wygląda na to, że Ubisoft przygotował wiele bardzo interesujących miejscówek. W Far Cry 6 znajdziemy między innymi gęste dżungle, ogromne miasto, niebezpieczne przedmieścia i urokliwe wybrzeża. Dodatkowo spodziewałbym się paru innych obszarów, których nie zobaczymy przed premierą. Zdecydowanie będzie co zwiedzać.

Na uwagę zasługuje też projekt lokacji. Te nie są puste, każda z nich ma swój klimat i póki co wygląda to naprawdę dobrze. Pod względem grafiki jest przyzwoicie, ale na razie bez większych rewelacji. Miejmy też na uwadze, że gameplay najpewniej pochodzi z wczesnej wersji gry i nie pokazuje jej aktualnego stanu. Ubisoft wkrótce zaprezentuje więcej nowych materiałów z rozgrywki.

Poniżej znajdziecie omawiany gameplay.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się