Battlefield 6 - helikoptery ostrzeliwują budynek

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Ogromny przeciek z Battlefield 2042 przed pokazem. Data premiery, zrzuty ekranu i więcej

Do sieci wyciekły nowe zrzuty ekranu, które najpewniej pochodzą z Battlefield 6. Między innymi przedstawiają zastosowanie nowych technologii w militariach. Nie zabrakło wieści o dacie premiery i o samej rozgrywce. Bardzo możliwe, że rzeczywiście gra nazywa się Battlefield 2042.

Nieoczekiwanie na łamach portalu Reddit odnaleźliśmy wpis autorstwa Popygay, który zawiera najprawdopodobniej grafiki dotyczące Battlefield 6 i wiele informacji na temat samej gry. Te ponoć wyciekły wprost z samych serwerów Origin. Część screenów wydaje się pochodzić wprost z silnika gry. Pierwszy z nich (zamieszczony w dalszej części artykułu) bardzo możliwe, że będzie znajdował się na okładce produkcji. Zachowuje on styl i klimat grafik znanych z pudełek poprzednich części.

We wspomnianym wpisie nie brakuje również wielu cennych informacji, które pokrywają się w większości z tymi, o których pisaliśmy ostatnio. Oto najważniejsze z nich:

  • Data premiery: 15 października.
  • 7 map aż do 128 graczy.
  • Mapy będą przedstawiać między innymi Seul oraz egipskie pustynie. Na każdej nie zabraknie unikalnych wydarzeń związanych z tamtejszym środowiskiem naturalnym.
  • Będziemy mogli dostosować bronie, gadżety i pojazdy dowolnie. Nie zabraknie także robotycznego psa przystosowanego do walki, linki z hakiem lub specjalnego stroju do latania.
  • Gra wprowadzi nowy system Specjalistów, który będzie oparty o 4 klasy. Te również będziemy w mogli w pełni edytować.
Battlefield 6 - żołnierz idący przed siebie
Battlefield 6 - żołnierz szybujący w powietrzu przy pomocy wingsuitu
Battlefield 6 - helikoptery ostrzeliwują budynek
Battlefield 6 - żołnierze skaczą z budynku w wingsuitach
Battlefield 6 - czołg, helikopter i żołnierze na polu bitwy

Czy powyższe treści okażą się prawdą? Mam nadzieję, że tak, ponieważ są naprawdę interesujące. Powinniśmy się przekonać o tym już dzisiaj o 16:00, kiedy to odbędzie się pokaz nowego Battlefield. Nie mogę się go już doczekać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się