Evil Dead: The Game - postacie

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Poznajcie bohaterów Evil Dead: The Game. Jest data pokazu growego Martwego Zła

Twórcy Evil Dead: The Game ujawnili listę postaci, którymi będzie dane nam zagrać. Dodatkowo poznaliśmy datę kolejnej prezentacji produkcji.

Redaktor serwisu Bloody Disgusting, John Squires, udostępnił nowe informacje na temat growej adaptacji Martwego Zła. Na konkretny pokaz gry nie poczekamy już zbyt długo. Squires potwierdza, że prezentacja tytułu odbędzie się 10 czerwca. Najpewniej nastąpi to na konferencji Summer Game Fest.

Dodatkowo wiemy, którymi bohaterami przyjdzie nam zagrać. Oto postacie, w które wcielimy się w Evil Dead: The Game:

  • Ash Williams
  • Cheryl Williams
  • Scotty (The Evil Dead)
  • Arthur (Army of Darkness)
  • Kelly (Ash vs. Evil Dead)
  • Pablo (Ash vs. Evil Dead)

Zadbano więc o wszystkich najważniejszych bohaterów znanych z filmów. Jeśli jesteście fanami kinowego lub serialowego oryginału, z pewnością kojarzycie powyższe postacie.

Gra Evil Dead to kooperacyjna produkcja akcji, w której przyjdzie nam walczyć z demonami z innego świata. Co więcej, gracz może wcielić się też w „tych złych” i spróbować upolować Asha i jego znajomych. Ma być brutalnie, widowiskowo i dynamicznie. Dokładnie tak, jak chcieli tego fani Martwego Zła.

Nie znamy jeszcze daty premiery gry. Ukaże się ona na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się