DoGRYwka - bohater z Battlefield 1, postać z Red Dead Redemption 2 z beczką na głowie jadąca na koniu i mężczyzna z pistoletem z Tom Clancy's XDefiant

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – znowu szumi o Battlefield 1 za darmo, Arthur z RDR2 zakłada beczkę oraz nowa gra Ubisoftu

Ubisoft zaprezentował fragment rozgrywki z nowego FPS-a w uniwersum Tom Clancy’s. Gra zapowiada się na taktycznego multiplayer’a, który przypadnie do gustu fanom dynamicznej rozgrywki.

Tom Henderson przybliżył niepotwierdzone szczegóły rozdawania Battlefield 1 w najbliższym czasie. Okazuje się, że nie każdy jednak będzie mógł otrzymać tę grę, aczkolwiek wystarczy przejść kilka prostych kroków, by to osiągnąć. Więcej o tym przeczytacie w jednym z naszych dzisiejszych artykułów.

Natknęliśmy się też na ciekawy bug z Red Dead Redemption 2. Dzięki niemu Arthur beczkę niczym Hugo z Polsatu i bez problemu będzie mógł ją nosić, wykonując inne czynności. Naszym zdaniem wygląda to na tyle interesująco, że mogłoby to zostać dodane na stałe w ramach DLC. To tylko kilka z najciekawszych newsów ze świata gier, dlatego sprawdźcie, czy czegoś przypadkiem nie przegapiliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się