Bug w RDR2, który mógłby być płatnym DLC. Ja bym wyciągnął portfel

Red Dead Redemption 2 - Arthur Beczkomorgan
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Gracz odnalazł wyjątkowo dziwaczny i przezabawny błąd w Red Dead Redemption 2. Jeśli będziemy mieć trochę pecha, Arthur zmieni się w człowieka-beczkę.

Błędy są z grami wideo już od początku ich istnienia. Bugi frustrują, bawią, a czasem nawet doprowadzają do wycieku rządowych dokumentów. No, może ten ostatni przypadek nie jest specjalnie częsty. Pewne jest, że każdy ma swoje indywidualne podejście do bugów, choć niektóre są uniwersalnie zabawne.

Gracz rararapsutin podzielił się nietypowym glitchem z Red Dead Redemption 2. Pechowy kowboj w bliżej nieokreślony sposób zamienił się w człowieka-beczkę. Drewniana konstrukcja zasłania połowę ciała Arthura i wygląda… całkiem ciekawie. Jeśli Rockstar sprzedawałby taki kostium w Red Dead Online, chętnie bym go kupił. Nie żartuję.

Niestety, gracz nie podzielił się sposobem na odtworzenie Arthura Beczkomorgana. Zapewne jest to jeden z całkowicie losowych błędów, które często pojawiają się w grach Rockstar Games. Z drugiej strony nie zdziwiłbym się, gdyby była to śmiesznostka przemycona przez jednego z deweloperów. Jakby nie patrzeć, taki nietypowy kostium nie wygląda wcale źle.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie