Resident Evil Village - Bela, Lady Dimitrescu, Cassandra

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Rodzinna sesja Lady Dimitrescu i jej córek. Cosplay z RE Village, w którym zadbano o każdy detal

W sieci nie brakuje cosplay’ów z Lady Dimitrescu, ale sesja zdjęciowa z nią oraz jej przybranymi córkami jest nie lada gratką. Zobaczcie, jak prezentują się w akcji zagraniczne modelki, wcielając się w postacie z Resident Evil Village.

Na tę fotografię natknęliśmy się przeglądając Reddita. Autorka wpisu wcieliła się na poniższej zdjęciu w Belę. Towarzyszy jej oczywiście sama „mastotka” ósmego Residenta oraz jej siostra, Cassandra. Bez wątpienia robi to ogromne wrażenie, jak dobrze odwzorowane są wszystkie stroje. Moją uwagę też zwrócił fakt perfekcyjnie dobranej scenerii, która wygląda na wprost wyrwaną z gry.

Sporym plusem jest odwzorowanie najmniejszych detali ubioru bohaterek. Być może nie zauważyliście tego, ale nawet zadbano o specjalny naszyjnik, który widać na szyi jednej z kobiet.

Poniżej możecie znaleźć linki do profili na Instagramie wszystkich trzech modelek oraz fotografki. Zachęcam do sprawdzenia ich twórczości, ponieważ wiele razy kobiety publikowały tam naprawdę świetne zdjęcia.

Na łamach Planety Gracza już niejednokrotnie informowaliśmy Was o wielu innych cosplay’ach z Resident Evil Village i nie tylko. Wszystkie nasze wcześniejsze artykuły z niesamowitymi kreacjami prosto ze świata popkultury odnajdziecie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się