Battlefield 1 - żołnierz

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Wiemy więcej o Battlefield 1 za darmo. Kto i kiedy odbierze grę?

Pojawiły się kolejne wieści o darmowym Battlefield 1. Tom Henderson ujawnił, że gra będzie dostępna za darmo, ale nie na platformie Electronic Arts.

Parę dni temu informowaliśmy o przecieku pochodzącym od Toma Hendersona. Tom twierdzi, że Battlefield 1 wkrótce będzie dostępny do odebrania za darmo. Teoretycznie darmówka powinna zostać udostępniona już niedługo.

Henderson udostępnił teraz więcej konkretów. Według jego źródeł, gra będzie dostępna za darmo 21 lipca. Dodatkowo potwierdził, że jej rozdawnictwo odbędzie się za pośrednictwem Amazon Prime Gaming. Oznacza to, że jeśli nie jesteście subskrybentami Amazon Prime, nie odbierzecie BF1. Oczywiście Amazon Prime posiada darmowy okres próbny.

Dodatkowo warto przypomnieć, że na platformie Amazona rozdawano już jedną z odsłon serii Battlefield. Dokładnie miesiąc temu subskrybenci Prime mogli zgarnąć Battlefield 4.

Przy okazji informacje Hendersona pokrywają się z przypuszczeniami, że rozdawnictwo będzie dostępne tylko dla graczy PeCetowych. Pamiętajcie jednak, że grę można zgarnąć w PS Plus Collection oraz w Xbox Game Pass i EA Play. Jeśli bardzo chcecie zagrać w Battlefield 1 niskim kosztem, raczej nie będzie to większym problemem.

Oczywiście wieści Hendersona nie są niczym oficjalnym. Historia jego przecieków pokazuje jednak, że jest wiarygodnym źródeł informacji i warto mu zaufać. Wszystko stanie się jasne 21 lipca. Pozostaje tylko uzbroić się w cierpliwość.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się