GTA Online - żółty, sportowy samochód i kobieta, która prawie robi "słowiański przykuc"

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Gracze krytykują decyzję Rockstar Games. Nie chcą „trzeci raz kupować tego samego”

W sieci nie brakuje głosów sprzeciwu względem decyzji Rockstar Games odnośnie nowych ulepszeń pojazdów, które mają trafić jedynie do GTA Online w next-genowej wersji.

O GTA Online tworzonym z myślą o konsolach Xbox Series X|S i PS5 wiemy już od dłuższego czasu. Przy zapowiedzi dowiedzieliśmy się, że to wydanie gry będzie zawierało treści niedostępne w wersjach na pozostałe sprzęty. Twórcy produkcji ponownie poinformowali, tym razem na Twitterze, że jednym z nich mają być specjalne upgrade’y dla środków transportu, które np. pozwolą zwiększyć ich prędkość poruszania się.

Wystarczy wejść w sekcję komentarzy pod powyższym tweetem, by dowiedzieć się, że naprawdę ogromnej ilości graczy nie spodobała się omawiana w artykule informacja. Najczęściej powtarzającym się argumentem jest to, że „twórcy chcą trzeci raz sprzedać tę samą grę„.

Zresztą nie dziwi mnie to. Oczywistym jest, że to nie jest jedyny feature, który zawita do next-genowego GTA Online. Sam jednak spodziewałem się, że Rockstar zaoferuje nowości, które po prostu z przyczyn technologicznych nie byłyby możliwe na starszych platformach. Wychodzi na to, że jednak będzie nieco inaczej.

Drodzy Czytelnicy, a Wy co sądzicie na temat posunięcia deweloperów? Czy Waszym zdaniem tego typu zagrywki są jak najbardziej w porządku? Szczerze mówiąc, mi takie zachowania kojarzą się z pewnego rodzaju pay wallem i jestem temu przeciwny.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się