Aloy z Horizon Forbidden West, konsola PS5 Digital, główny bohater z Days Gone

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – oszustwo „na PS5”, wyciek Horizon Forbidden West i szczegóły anulowanego Days Gone 2

Uważajcie na konsole PS5 w dość podejrzanych cenach. Chwila nieuwagi, a Wasze pieniądze mogą utonąć w przysłowiowym błocie. Pewna strona internetowa podszywa się pod oficjalną witrynę PlayStation, która wyłudza pieniądze kuszącymi ofertami.

Nieco starsza i nieukończona wersja Horizon Forbidden West wyciekła do sieci. Stało się to z pomocą konsoli PS4, którą ktoś „zjailbreakował”. Ostrzegamy przed ewentualnymi spoilerami, na które w związku z tym wydarzeniem możecie natrafić. Do premiery gry został jeszcze ponad miesiąc.

Współtwórca Days Gone podzielił się ze światem planami na anulowany sequel produkcji. Niestety, gra została oficjalnie anulowana przez PlayStation. Te i pozostałe newsy znajdziecie w składance poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się