Battlefield 2042 - żołnierze

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Dostał zwrot pieniędzy za Battlefield 2042, choć mu się nie należał

Do niecodziennej sytuacji doszło za pośrednictwem platformy Steam, gdzie jeden z użytkowników postanowił postarać o zwrot gry Battlefield 2042, która przysporzyła mu problemów.

Redditor o nicku Roboserg podzielił się ze światem swoją niedawną przygodą związaną ze zwrotem Battlefielda 2042. Wymieniona platforma posiada ściśle określony regulamin dotyczący refundacji gier. Jednym z nich jest zasada, według której zwrotom podlegają jedynie produkcje, w które nie zagrało się dłużej niż przez dwie godziny.

Niestety, Robosergowi początkowo przedstawiciel supportu Steam odmówił udzielenia zwrotu środków ze względu na to, że gracz spędził wewnątrz produkcji więcej czasu. W odpowiedzi jednak wytłumaczył, że wynikało to ze względu na walkę z napotkanym problemem poprzez zmiany opcji gry. I jak widać, to wystarczyło, by w tych szczególnych okolicznościach doszło jednak do refundacji.

W drugiej wiadomości od działu wsparcia, tym razem ostatniej, poinformowano o wystawieniu zwrotu środków i usunięciu gry Battlefield 2042 z konta zgłaszającego. Użytkownicy Reddita twierdzą w komentarzach, że ich podobne sprawy, niestety, nie zostały pozytywnie rozwiązane. W związku z tym można mówić o szczęściu lub dość wyjątkowym przypadku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się