Szef Take-Two wspomniał o Midnight Club, choć na nową odsłonę czekamy od ponad dekady

Midnight Club - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Ostatnia odsłona serii Midnight Club ukazała się w 2009 roku i od tamtej pory marka nie pojawiła się na dyskach graczy w formie nowej produkcji. Mimo to, Take-Two nie zapomina o wyścigowym cyklu.

Wczoraj, 10 stycznia, ogłoszono, że Take-Two przejmuje firmę Zynga. Z tej okazji szef TT, Strauss Zelnick, dość niespodziewanie wspomniał właśnie o Midnight Club. Wymienił je tuż obok marek, które do dziś są wspierane i/lub otrzymują nowe odsłony.

Nasze studia są domem dla jednych z najbardziej kultowych marek na świecie, w tym Grand Theft Auto, Red Dead Redemption, Midnight Club, NBA 2K, BioShock, Borderlands, Sid Meier’s Civilization, Mafia i Kerbal Space Program.

– powiedział Strauss Zelnick w trakcie spotkania z inwestorami
Źródło: IGN

Co robi „porzucona” seria Rockstar Games wśród wciąż obecnych na rynku hitów? Tego nie wiemy. Może chodzić o zwykły przypadek lub niedopatrzenie ze strony Zelnicka, ale też o coś więcej.

Cała sytuacja może dawać jednak nadzieję na wielki powrót marki. W tej chwili nikt by się specjalnie nie zdziwił, gdyby Zynga przygotowała mobilną odsłonę wyścigowego cyklu Rockstar Games. To jednak tylko jedna z wielu możliwych opcji. Na dobrą sprawę nikt nie wie, co Zelnick miał na myśli wymieniając markę obok innych hitów.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie