Dying Light 2 - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Dying Light 2 da się ukończyć w dużo mniej niż 500 godzin. Techland podaje czas gry

Techland rozjaśnił graczom, ile dokładnie trzeba czasu, aby przejść Dying Light 2. Okazuje się, że wspomniane wcześniej 500 godzin to czas potrzebny nie tylko do wykonania każdej aktywności, ale też do poznania gry dosłownie od deski do deski.

Techland doprecyzował, że 500 godzin zajmie wykonanie wszystkich zadań głównych i pobocznych, sprawdzenie wszystkich wyborów i zakończeń, odwiedzenie każdego miejsca na mapie, przesłuchanie każdego dialogu i zdobycie każdej znajdźki. W tym czasie z gry wyciśniecie absolutnie wszystko.

Jeśli nie macie tyle czasu, do poznania najważniejszych elementów Dying Light 2 wystarczy 80 godzin. W tym czasie powinniście ukończyć całą fabułę wraz ze wszystkimi zadaniami pobocznymi.

Jest też opcja dla graczy, którzy wolnego czasu mają jak na lekarstwo, a chcą skończyć grę. Jeśli będziecie bardzo się spieszyć i zabierzecie się tylko za główne zadania, ukończycie DL2 w nawet 20 godzin. W tym przypadku jednak trzeba naprawdę przyspieszyć.

W efekcie Dying Light 2 maluje się nam jako gra o długości głównej historii podobnej do chociażby Cyberpunka 2077. I bardzo dobrze, bo gdyby tytuł faktycznie potrzebował prawie 100 godzin na skończenie fabuły, wielu graczy porzuciłoby grę w połowie opowieści – a tego nikt nie lubi.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się