Premiera Star Wars Jedi: Fallen Order 2 może nadejść szybciej niż myślano

Star Wars Jedi Fallen Order 2 - Cal walczy z ogromnym nietoperzem
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Czekając na oficjalną zapowiedź Star Wars Jedi: Fallen Order 2, gracze są zalewani przeciekami na temat gry. Kolejny z nich wskazuje ewentualną datę premiery. Trzeba przyznać, że jest to dość optymistyczny scenariusz.

Według wcześniejszego przecieku Jeffa Grubba Star Wars Jedi: Fallen Order 2 miałoby nadejść „jeszcze w tym roku”, choć premiera może ewentualnie przesunąć się na 2023 rok. Innego zdania jest redakcja Bespin Bulletin, która powołała się na swoje własne źródła.

Według nich gra trafiłaby w ręce graczy jeszcze pod koniec 2022 roku. Ich wcześniejsze informacje sugerowały jednak jesień, co najwidoczniej musiało ulec w międzyczasie zmianie. Co ciekawe, tytuł byłby już najpewniej bez „Fallen Order” w nazwie, co w sumie nie powinno nikogo dziwić. Sam spodziewam się czegoś w stylu „Find new Order” lub „Bring back the Order”. Dlaczego? Cóż, to byłyby już spoilery do zakończenia pierwszej części.

Przypominam, że poprzednio Grubb twierdził, że niebawem Respawn Entertainment zaprezentuje pierwszy materiał z gry. Jestem ciekaw, czy kolejny raz fabuła będzie się kręciła wokół balansowania obok ciemnej strony mocy. Szczerze mówiąc, chciałbym, aby tak nie było, bo temat jest wałkowany praktycznie we wszystkim związanym z Gwiezdnymi Wojnami. Mały powiew świeżości nigdy nikomu nie zaszkodzi, jeśli jest wykonany dobrze.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie