Star Wars Jedi Fallen Order 2 - Cal walczy z ogromnym nietoperzem

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Premiera Star Wars Jedi: Fallen Order 2 może nadejść szybciej niż myślano

Czekając na oficjalną zapowiedź Star Wars Jedi: Fallen Order 2, gracze są zalewani przeciekami na temat gry. Kolejny z nich wskazuje ewentualną datę premiery. Trzeba przyznać, że jest to dość optymistyczny scenariusz.

Według wcześniejszego przecieku Jeffa Grubba Star Wars Jedi: Fallen Order 2 miałoby nadejść „jeszcze w tym roku”, choć premiera może ewentualnie przesunąć się na 2023 rok. Innego zdania jest redakcja Bespin Bulletin, która powołała się na swoje własne źródła.

Według nich gra trafiłaby w ręce graczy jeszcze pod koniec 2022 roku. Ich wcześniejsze informacje sugerowały jednak jesień, co najwidoczniej musiało ulec w międzyczasie zmianie. Co ciekawe, tytuł byłby już najpewniej bez „Fallen Order” w nazwie, co w sumie nie powinno nikogo dziwić. Sam spodziewam się czegoś w stylu „Find new Order” lub „Bring back the Order”. Dlaczego? Cóż, to byłyby już spoilery do zakończenia pierwszej części.

Przypominam, że poprzednio Grubb twierdził, że niebawem Respawn Entertainment zaprezentuje pierwszy materiał z gry. Jestem ciekaw, czy kolejny raz fabuła będzie się kręciła wokół balansowania obok ciemnej strony mocy. Szczerze mówiąc, chciałbym, aby tak nie było, bo temat jest wałkowany praktycznie we wszystkim związanym z Gwiezdnymi Wojnami. Mały powiew świeżości nigdy nikomu nie zaszkodzi, jeśli jest wykonany dobrze.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%