Macie PS Plus? 4 prezenty do PUBG czekają na odebranie przez limitowany okres

PS Plus - darmowy pakiet do PUBG
PS4 PS5

PS Plus opłacone? No to świetnie się składa, bowiem w PS Store czeka na Was specjalny zestaw przedmiotów, który odbierzecie jedynie z aktywną subskrypcją. Nie zdobędziecie go również na żadnej z innych platform.

Jak pewnie wiecie lub też nie, PS Plus oferuje wiele benefitów – od możliwości grania online w wiele tytułów multiplayer, przez zapisy w chmurze i gry za darmo co miesiąc, po wyjątkowe oferty w PS Store. Czasem są to zniżki, a czasem specjalne przedmioty do gier. Tak też jest w przypadku tejże paczki, która wzbogaci Wasz ekwipunek w PUBG.

PUBG – Specjalny pakiet PS Plus 2022 #1

Link do produktu w PS Store

Zawartość pakietu:
– Kwiatowy strój yukata
– Kwiatowe sandały geta
– Kupon kilku miejsc na zestaw (30 dni)
– 60 kuponów na kontrabandę

PS Plus - specjalny pakiet PUBG

Przygotuj się do walki dzięki specjalnemu pakietowi PlayStation®Plus do PUBG! Pochwal się niedostępną nigdzie indziej skórką stroju yukata i wzbogać swoją kolekcję przedmiotów o miejsca na zestaw i kupony na kontrabandę, za darmo dla posiadaczy konta PlayStation®Plus.

– czytamy na stronie PS Store

Uwaga – jest to oferta limitowana czasowo. Akcja promocyjna zakończy się 21 kwietnia 2022 roku o godzinie 8:00 (rano). Niby do tej daty pozostało jeszcze wiele dni, ale każdemu może zdarzyć się zapomnieć. Skoro rozdają za darmo, to szkoda byłoby nie skorzystać, prawda?

Jeśli chcecie więcej świetnych ofert na gry, gratisy, dodatki, sprzęty gamingowe i konsole, to pędźcie do Działu Promocji. Codziennie możecie tam natrafić właśnie na takie dobroci, które niejeden raz pozwolą Wam zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie