Horizon Forbidden West - concept art - słoń i Aloy

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Nowe zdjęcia z Horizon Forbidden West wyciekły. Wystarczyło PS4 z jailbreakiem

Na Reddicie pojawił się tajemniczy wpis z dwoma zdjęciami przedstawiającymi uruchomione Horizon Forbidden West. Te pochodzą z przerobionej konsoli PS4.

Autorem poniższych zdjęć (bo zrzutami ekranu ciężko to przecież nazwać, prawda?) jest użytkownik BladerKoyotte, które wczoraj późnym wieczorem podzielił się nimi ze światem. Pierwszy z nich przedstawia Aloy i jej sojusznika w bujnej dżungli. Najpewniej skradają się lub chowają się przed czymś.

Horizon Forbidden West - PS4 jailbreak - dialog

Druga z fotografii przedstawia już grę podczas samej rozgrywki, a nie cutscenkę. Aloy dalej kuca w krzakach i wygląda na to, że rzeczywiście próbuje upolować swojego przeciwnika. Ten niestety jest dość daleko, więc ciężko go zidentyfikować. Być może znajomość cyrylicy by pomogła, ale cóż… takiego skilla jeszcze nie odblokowałem.

Horizon Forbidden West - PS4 jailbreak - interfejs
Źródło: Reddit

Zgłębiając sekcję komentarzy pod oryginalnym postem z Reddita, zauważyłem spore grono graczy, które jest pod wrażeniem wyglądu wydania na PS4. Część z nich jednak przypomniała, że Horizon Zero Dawn na PS4 też wyglądało całkiem dobrze, dlatego nie powinno to nikogo dziwić.

Premiera Horizon Forbidden West odbędzie się 18 lutego. Gra zmierza na konsole PS4 i PS5.

Jeśli przegapiliście ostatni zwiastun produkcji nagrany w całości na jej silniku, to zachęcam przejść tutaj. Lepiej to nadrobić!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się