Wczesna wersja Horizon Forbidden West wyciekła. Uważajcie na spoilery

Horizon Forbidden West - Aloy skrada się, aby zaskoczyć wrogów
PS4 PS5

Horizon Forbidden West ukaże się dopiero za nieco ponad miesiąc. Mimo to w sieci już teraz pojawiają się fragmenty z wczesnej wersji gry.

Podobna sytuacja miała niedawno miejsce z Elden Ring, przy czym w tym akurat przypadku do danych dokopano się w plikach gry.

Horizon Forbidden West we wczesnej wersji w sieci

Pisaliśmy już wcześniej o nagłym pojawieniu się zdjęć z wczesnej wersji builda drugiej części Horizon. Post na Reddicie zdobył duże zainteresowanie – to w końcu kolejny raz, gdy możemy przekonać się o tym, jak tytuł wygląda na PS4. I, zgodnie z przypuszczeniami, jest naprawdę przepięknie.

Problem w tym, że zdjęcia te pochodzą z udostępnionej w sieci wersji gry. Jak podaje m.in. serwis VGC, wersja ta stała się dostępna w domenie publicznej. Na ten moment nie da się jednak znaleźć jej na popularnych stronach udostępniających pliki. Niemniej sytuacja w pewien sposób przypomina to, co działo się przed premierą The Last of Us 2. Wtedy to Sony musiało zmierzyć się z przeciekami na temat fabuły, w tym bardzo istotnymi spoilerami.

Na ten moment wydaje się, że żadne spoilery z Forbidden West jeszcze się nie pojawiły, ale lepiej mieć na uwadze możliwość ich napotkania. Warto zaznaczyć, że udostępniona wczesna wersja gry może nawet nie pozwalać na jej ukończenie. Zapewne brakuje w niej wielu elementów, być może nawet całych poziomów. Potwierdzono jednak, że zabrakło w niej „assetów artystycznych”.

Horizon Forbidden West ukaże się na rynku już 18 lutego 2022 roku. Gra wyjdzie na PS4 i PS5 – posiadacze poprzedniej generacji będą mieć możliwość darmowej aktualizacji do next-gena.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie