Holy Purge
0 komentarzy

Tagi:

Oto kooperacyjny Holy Purge. Księża kontra demony w średniowiecznej wiosce

Holy Purge zapowiada się niezwykle dziwacznie, ale jest w tym pewien urok. W końcu która gra stawia nas w roli księdza przepędzającego złe moce?

„Święta czystka” nie brzmi jak odprężająca gra na wieczorną sesję po pracy…

Deus Vult Holy Purge

Kojarzycie polskie Priest Simulator? To prześmiewcza gra, w której wcielimy się w księdza-wampira przepędzającego Szatana z małej wioski. Zapowiedziana niedawno Holy Purge również pozwoli pokierować nam duchownymi, ale klimat wydaje się tu znacznie bardziej „dojrzały”.

Tym razem mamy do czynienia z tytułem dla maksymalnie trzech graczy, z których każdy wejdzie w rolę „świętego księdza”. Trafimy do małej, średniowiecznej wioski, która znajduje się na skraju upadku. Winne są, jak to drzewiej bywało, demony, Szatan, wilkołaki, wiedźmy i ogólnie wszystko to, co nieco odstawało od „normy”. Naszym zadaniem jest przepędzenie całego zła.

Dokonamy tego za pomocą całego arsenału świętego ekwipunku. Wyposażymy się w krzyże, srebro oraz pochodnie, aby odegnać demony. Żeby jednak je przepędzić na stałe – trzeba się nieco natrudzić. Będziemy zbierać potrzebne nam przedmioty, aby dokonać „oczyszczenia”. Warto zaznaczyć, że każda rozgrywka ma być zupełnie inna – obowiązuje kompletna losowość.

Twórcy dopuszczają także możliwość rozgrywki w pojedynkę, ale mogłoby to się skończyć naszą przedwczesną ekskomuniką… albo śmiercią, rzecz jasna. Tytuł ma już swoją kartę na Steam. Nie znamy dokładnej daty premiery, ale zgaduję, że może nastąpić szybciej, niż się spodziewamy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się