Twisted Metal - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Nowa odsłona Twisted Metal rzekomo napotkała pewne komplikacje w produkcji

Niedawno informowaliśmy o wiarygodnym przecieku, zgodnie z którym wkrótce zagramy w nową odsłonę Twisted Metal. Za produkcję miało odpowiadać studio Lucid Games czyli twórcy Destruction AllStars, ale podobno doszło do sporych zmian.

PlayStation miało zdecydować się na zmianę studia tworzącego grę – wskazują źródła serwisu VideoGamesChronicle. Sony miało wstrzymać przygotowywanie projektu w Lucid Games i przeniosło go do jednego ze swoich własnych studiów w Europie. Nie wiemy, o jaki zespół konkretnie chodzi.

Sony nie porzuciło jednak projektu, ponieważ chce wydać nową grę związaną z marką w okolicach premiery serialu Twisted Metal, czyli w 2023 roku. Prace nad grą w nieokreślonym studiu PlayStation mają być jednak na wczesnym etapie.

Nie ujawniono konkretnych powodów zmiany studia. Jedno ze źródeł VGC wskazuje, że powodem jest kiepski odbiór Destruction AllStars, jednak nie jest to nic pewnego. Patrząc na recenzje tego tytułu, mimo wszystko zdaje się to być prawdopodobne.

Powrót Twisted Metal to jedna z najbardziej wiarygodnych plotek ostatnich miesięcy. Wieści o produkcji nowej odsłony serii potwierdziły trzy źródła, co zdarza się wyjątkowo rzadko. Ostatnio takie sytuacje miały miejsce przed zapowiedziami Star Wars Eclipse i remake’u Dead Space.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%