Elex II - kosmiczno szkieleci strój

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Nowy zwiastun Elex II skupia się na walce. Posłuchajcie gry w polskiej wersji językowej

Twórcy Elex II podzielili się w sieci nowym trailerem prezentującym walkę w grze. We wstępie można usłyszeć fragment dotyczący fabuły kontynuacji wydarzeń z „jedynki.

Deweloperzy z Piranha Bytes ostatnio opowiedzieli w wywiadzie na temat rozbudowy ataków w swojej produkcji. Do dyspozycji graczom ponownie zostanie oddana broń biała, dystansowa, a także magia. Skupiono się jednak na tym, by wszystko było jeszcze bardziej responsywne. Efekty? Efekty możecie zobaczyć na poniższym wideo.

I jeśli miałbym już teraz stawiać werdykt, to najpewniej autorom gry udało się dotrzymać słowa, choć nieco niepokoją mnie urywki ze spowolnionym tempem. Wtedy to widać małe niedociągnięcia związane z desynchronizacją animacji. Myślę jednak, że nie zauważyłbym tego, gdyby nie to slow motion. Poza tym gra prezentuje się naprawdę dobrze i mam nadzieję, że dokładnie to samo będę mógł powiedzieć po jej premierze.

Premiera Elex II przewidziana jest na 1 marca 2022 roku. Produkcja zmierza na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz na Xbox Series X i S.

Widzieliście wcześniejszy zwiastun, który również został wzbogacony o polską ścieżkę dźwiękową? Jeśli nie, zachęcam zajrzeć tutaj, aby nadrobić zaległości.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się