GTA Online - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Darmowe GTA Online na smartfonach? Take-Two ma ciekawe plany na Zyngę

Take-Two oficjalnie przejęło firmę Zynga i chyba nikt się nie zdziwi, jeśli wkrótce przeniesie chociażby GTA Online na smartfony. Szef TT wspomniał o wykorzystaniu swoich marek w nowym sektorze.

Strauss Zelnick nie kryje się ze swoimi planami. Firma zamierza wykorzystać doświadczenie Zyngi do przeniesienia swoich marek na kolejne platformy. Do tej pory nie zobaczyliśmy przecież GTA ani chociażby Borderlands w formie darmówki na urządzeniach mobilnych.

Co najważniejsze, wspólnie mamy możliwość, zarówno z punktu widzenia deweloperskiego, jak i wydawniczego, zoptymalizować tworzenie nowych tytułów opartych na głównej własności intelektualnej Take-Two.
Wierzymy, że posiadamy najlepszą kolekcję marek na konsole i PC w branży interaktywnej rozrywki. Jest ona w zasadzie prawie całkowicie niewykorzystana w grach mobilnych i free-to-play na całym świecie.

– powiedział szef Take-Two w trakcie spotkania z inwestorami
Źródło: VideoGamesChronicle

Dodatkowo szef Take-Two pochwalił studia firmy Zynga. Nie da się ukryć, że to bardzo doświadczone na polu gier mobilnych zespoły, które będą cennym nabytkiem dla całego TT.

Najlepsze w swojej klasie studia firmy Zynga mogą nam pomóc w opracowaniu tej własności. Ich najlepsze w swojej klasie operacje wydawnicze free-to-play na urządzeniach mobilnych mogą dostarczyć je konsumentom, zachwycić ich i po drodze wygenerować powtarzające się wydatki konsumentów.

– kontynuował

Rzecz jasna zanim zobaczymy pierwsze efekty połączenia obu firm minie trochę czasu. Niemniej to niemal pewne, że Take-Two ma już gotowe plany na przeniesienie swoich największych marek na smartfony i tablety.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%