PUBG oficjalnie za darmo. Dotychczasowi gracze otrzymają specjalne ulepszenie

PUBG oficjalnie za darmo. Dotychczasowi gracze otrzymają specjalne ulepszenie
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

PUBG oficjalnie przeszedł na darmowy model dystrybucji free-to-play. Dzięki temu każdy zainteresowany może sprawdzić, jak legenda battle royale działa w praktyce.

W końcu zdecydowano się „iść za modą” i zwiększyć w ten sposób liczbę graczy na serwerach.

PUBG w pełni darmowy dla każdego

PUBG (który z jakichś powodów zmienił właśnie nazwę na PUBG: Battlegrounds – PlayerUnknown’s Battlegrounds: Battlegrounds?) jest jedną z najbardziej znanych gier z gatunku battle royale. Tytuł oryginalnie zadebiutował w 2017 roku i z miejsca stał się hitem.

Czasy jednak się zmieniają, a konkurencja nie śpi. Najpopularniejsze obecnie „gry o kurczaka” są dostępne w pełni za darmo. Jako przykład wystarczy wymienić CoD: Warzone, Fortnite i Apex Legends. Z tego właśnie względu także i prekursor tych tytułów przeszedł właśnie na free-to-play.

Po tym bezprecedensowym sukcesie gra BATTLEGROUNDS trafiła na wiele innych platform, docierając zarówno do graczy konsolowych, jak i mobilnych. Teraz jednak nadszedł czas, aby BATTLEGROUNDS dokonało największego skoku ze wszystkich – Free to Play. BATTLEGROUNDS Free-to-play daje nam możliwość jeszcze większego poszerzenia naszej społeczności i udostępnienia wszystkim wszystkich emocji związanych z grą, zapewniając jednocześnie nowych przyjaciół, szybszy matchmaking i bądźmy szczerzy, więcej celów dla naszej obecnej bazy graczy.

Opisują twórcy

Grę może przetestować każdy zainteresowany. Teraz dostępna jest do pobrania na Steam, w PlayStation Store oraz Microsoft Store. Co jeśli zakupiliśmy pozycję już wcześniej? Spokojnie, twórcy pomyśleli także i o wiernych graczach. Oprócz „dodatkowych celów” mogą oni liczyć na szereg przedmiotów kosmetycznych.

Każdy dotychczasowy posiadacz tytułu może liczyć na zestaw składający się m.in. z ulepszenia Battleground Plus i paru skórek czy przedmiotów. Nowi gracze również mogą zaktualizować swoje konto do wersji VIP, ale za opłatą w wysokości 12,99 USD.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie