DoGRYwka -bohater z serii Crysis, logo PS Plus i żołnierz z Battlefield

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – Crysis zmartwychwstaje, tani PS Plus i koniec wróżenia z fusów na temat pokazu Battlefield 6

Planujecie w najbliższym czasie zakupić PS Plus? Specjalnie dla Was zebraliśmy najlepsze zniżki w popularnych w Polsce elektromarketach. Skorzystajcie, bo takich ofert długo nie będzie w najbliższym czasie.

Po wielu tygodniach oczekiwań nareszcie dowiedzieliśmy się o dacie pokazu Battlefield 6. Miejmy nadzieję, że rzeczywiście zobaczymy powiew świeżości w serii. Potwierdziły się także plotki o powstawaniu remastera drugiej i trzeciej części Crysis. O dziwo, trailer trylogii został pokazany jeszcze przed zbliżającymi się pokazami Summer Game Fest i E3.

Bez wątpienia nie warto piracić i przekonał się o tym właściciel nielegalnej strony z romami do gier. Musiał zapłacić kolosalną kwotę zadośćuczynienia w wysokości ponad 2 milionów dolarów. Dzisiaj na łamach naszego serwisu pisaliśmy o jeszcze wielu innych, ważnych newsach ze świata gier. W związku z tym sprawdźcie, czy czegoś przypadkiem nie przegapiliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się