PS Plus wrzesień 2021 - gry na PS4 i PlayStation 5. Oferta

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi: ,

Potrzebujesz PS Plus na rok? Spore obniżki w elektromarketach

Jeśli szukasz PS Plus na rok w promocji, elektromarkety mają teraz dobrą ofertę. Polskie sklepy oferują zniżki na abonament PlayStation.

Trwają aktualnie Days of Play 2021, które przynoszą graczom wiele dobrych okazji. PlayStation zapowiadało, że poza grami i akcesoriami, taniej kupimy również abonament PlayStation Plus.

Przynosimy dobre wieści. Wybrane polskie elektromarkety oferują przeceny na roczną subskrypcję, a przeceny pojawiły się nawet w PlayStation Store.

Abonament PS Plus jest aktualnie w promocji w następujących sklepach:

Jeśli akurat polujecie na abonament z oficjalnej dystrybucji, to jedne z lepszych cen. Dodatkowo warto mieć na uwadze, że właśnie zmienia się comiesięczna oferta Plusa.

Gry w PS Plus na czerwiec 2021

Już dziś gracze otrzymają nowy zestaw gier w ramach abonamentu PlayStation Plus:

  • Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown (PS4)
  • Star Wars: Squadrons (PS4)
  • Operation: Tango (PS5)

Najnowsza oferta jest bardzo różnorodna i raczej każdy miłośnik gier wideo znajdzie coś dla siebie. Przy okazji zachęcamy do śledzenia naszego działu z promocjami, gdzie często podrzucamy abonament PlayStation Plus w dobrych cenach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się