Biomutant - protagonista

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Twórcy Biomutant reagują na krytykę. Aktualizacja gry ulepszy rozgrywkę

Twórcy Biomutant zapowiadają wprowadzenie zmian do swojej gry. Poza poprawkami błędów, w tytule pojawią się też ulepszenia rozgrywki.

Twór studia Experiment 101 był jedną z najbardziej oczekiwanych gier bieżącego roku, a przy tym zgarnął mocno różnorakie opinie. Zdaniem naszej redaktorki, to udana produkcja, która nie ustrzegła się paru problemów, choć nadal sprawia frajdę. Z drugiej strony pojawiły się mocne słowa krytyki od recenzentów i graczy z całego świata, którym nie spodobała się rozgrywka.

Ostatecznie Biomutant sprzedaje się dobrze. Twórcy nie osiadają jednak na laurach i zapowiadają aktualizacje swojej produkcji. Studio Experiment 101 pracuje nad poprawkami błędów, ale nie tylko. Do gry trafią ulepszenia bazowane na głosach społeczności.

Pracujemy nad aktualizacją, która mamy nadzieję wkrótce trafi w ręce graczy.
Najprawdopodobniej będziemy w stanie dostarczyć aktualizację najpierw na platformy PC, a następnie na konsole.
Aktualizacja będzie zawierała poprawki błędów i zmiany oparte na opiniach społeczności.

Pracujemy nad tempem dialogów, ustawieniami narratora, ustawieniami trudności, ustawieniami wideo, takimi jak głębia ostrości i motion blur, ulepszeniami łupów i wrogów, a także dźwiękiem i walką.

– napisali twórcy Biomutant na Twitterze

Na ten moment nie znamy daty wydania łatki ani konkretnej listy zmian. Konkrety zostaną najpewniej podane w ciągu najbliższych tygodni i pozostaje trzymać kciuki, aby wprowadzone zmiany wpłynęły pozytywnie na całe doświadczenie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się